کمک سریع

پر کردن مشخصات بالا اختیاری بوده و صرفا جهت صدور و ارسال رسید برای شما میباشد

پرداخت

اخرین اطلاعیه ها

آخرین اخبار

سیدرضا نیری از مبارزان نهضت انقلاب و اعضای باسابقه حزب موتلفه اسلامی و از چهره های خوشنام و از پیشکسوتان امور خیریه و عام‌المنفعه در کشور بود.

١٧٧
شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶

دو دستگاه اتو آنالیزور بیوشیمی از سوی دکتر شهین دخت همایون ولیانی، مدیرعامل شرکت تولیدی بازرگانی آریا فارمد به دانشگاه علوم پزشکی تهران اهدا شد.

١٩۴
یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶

یکی از خیرین سلامت شهرستان اسلامشهر در راستای خدمت‌رسانی بهتر به عموم مردم شهرستان، یک دستگاه اتوآنالایزر بیوشیمی را به آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت موسی‌آباد اهداء کرد.

٢٣٢
دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

پسرک دو سال و نیم بیشتر ندارد و هفته گذشته از وسط معرکه حمله تروریست‌های داعش به مجلس جان سالم به‌در برد. عکس نجاتش توسط نیرو‌های امنیتی هم جهانی و بسیار معروف شد.

٢٨٩
سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶

اعضای مجمع خیرین سلامت استان تهران، روز سه‌شنبه دوم خرداد 1396 با حضور در بیمارستان شریعتی از پروژه کلینیک تخصصی حضرت امیرالمؤمنین علی (ع) این مرکز بازدید کردند.

٢٧٨
پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶

سردرد شدید، تب و لرز، درد عضلانی، احساس گیجی، درد و سفت شدن گردن، درد در ناحیه چشم‌ها و حساسیت به نور، حالت تهوع و استفراغ، اسهال و درد شکم، و بی‌اشتهایی مهم‌ترین علایم این بیماری است

٢٢۵
یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶

به مناسبت ماه مبارک رمضان، در بیمارستان مرکز طبی کودکان به برخی از بیماران بخشهای مختلف سبد ارزاق هدیه شد

٢٢٣
یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶

چنانچه روزه‌داری بر اساس اصول کلی بهداشتی انجام شود، وضعیت سلامت افراد بهبود چشم‌گیری خواهد یافت.

١٩٧
پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶

مراسم افتتاحیه مرکز خدمات جامع سلامت شهری مهندس حاتمی شهرک گلها از واحدهای محیطی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر برگزار شد.

٢۵١
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶
© DEYHIM
تمامی حقوق محتوای مندرج برای کانون خیرین عرصه سلامت و حامیان دانشگاه علوم پزشکی تهران محفوظ می باشد.