کمک سریع

پر کردن مشخصات بالا اختیاری بوده و صرفا جهت صدور و ارسال رسید برای شما میباشد

پرداخت

اخرین اطلاعیه ها

آخرین اخبار

بازگشت
کد مطلب: ٧
٢۶۴
چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵
مراسم کلنگ زنی پروژه کلینیک ویژه بیمارستان شریعتی

مراسم کلنگ زنی احداث پروژه جدید کلینیک ویژه بیمارستان شریعتی روز سه شنبه 12 بهمن 95 در محوطه بیمارستان شریعتی برگزار شد.

به گزارش کانون خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی تهران، مراسم کلنگ زنی احداث پروژه جدید کلینیک ویژه بیمارستان شریعتی با حضور حاج آقا نیری دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور، آقای شمس و خانم عرب خیرین پروژه، دکتر بیگلر مشاور رییس دانشگاه در امور خیرین، دکتر سروش رییس بیمارستان شریعتی و سایر مدعوین روز سه شنبه 12 بهمن 95 در محوطه بیمارستان شریعتی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم طباطبایی معاون مجمع خیرین سلامت کشور ضمن تشکر از حضور خیرین این پروژه آقای شمس و خانم عرب، از تقارن این مراسم با اولین روز دهه فجر ابراز خرسندی کرد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی تهران با انجام تعهدات به موقع خود در برابر خیرین و پروژه‌های مختلف و حصول اطمینان توسط خیرین، شاهد مشارکت‌های خوب مردمی و خیرین در پروژه‌های مختلف دانشگاه بوده است. کانون خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی تهران تنها در سال گذشته حدود 640 میلیون ریال جلب مشارکت مردمی و خیرین داشته است. وی در خصوص این پروژه افزود: در حال حاضر این پروژه به همت خیرین آقای شمس و همسرشان خانم عرب و با حمایت دانشگاه به صورت کلینیک ویژه احداث می‌شود.

طباطبایی افزود: ما این اطمینان را می‌دهیم که با حضور افراد معتمد در کانون خیرین و بیمارستان این پروژه در کمترین زمان افتتاح شود.

ساخت کلینیک فوق تخصصی در مساحتی بالغ بر 2000 مترمربع

در ادامه دکتر توانا مدیرعامل مجمع خیرین استان تهران ضمن ابراز خرسندی از حضور خیرین گفت: ما امروز مفتخریم که در خدمت 2 خیر مدرسه‌ساز هستیم که سال‌ها در اقصی نقاط کشور در امر مدرسه‌سازی فعال بودند. آقای شمس و خانم عرب امروز اینجا هستند تا از حضور ایشان در عرصه سلامت و درمان که از حوزه‌های مهم می‌باشند بهره‌مند باشیم.

دکترتوانا افزود: این کلینیک در مساحتی به متراژ 2000 مترمربع در محوطه بیمارستان شریعتی احداث و به طور فوق تخصصی در خدمت اقشار مختلف مردم خواهد بود.

وی در خصوص هزینه پروژه گفت: هزینه ساخت این پروژه به طور مشارکتی توسط آقای شمس و خانم عرب و دانشگاه علوم پزشکی تهران و مجمع خیرین سلامت کشور تأمین می‌شود.

مدیرعامل مجمع خیرین استان تهران در پایان ابراز امیدواری کرد که این مراسم نقطه عطفی باشد برای فعالیت بیشتر خیرین در دانشگاه علوم پزشکی تهران.

هر کجا که هستید باخدا عهد ببندید که خدمت‌گزار این ملت باشید

حاج آقا نیری دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور در ادامه ضمن تشکر از خیرین این عرصه، تقارن این مراسم را با ایام دهه فجر تبریک گفت و افزود: خدا به خیرین عنایات ویژه‌ای کرده و خیرین نیز با حضور در صحنه و با بذل خود دینشان را به این ملت ادا می‌کنند آن‌ها نسبت به خلق خدا بیگانه نبوده و در خدمت این ملت هستند.

وی با بیان خاطراتی از انقلاب اسلامی و دهه فجر حضور مردم در حفظ این انقلاب را در عرصه‌های مختلف یادآوری کرد و گفت: انصافاً موقع این است که در هر سنگری که هستیم و هر چه که داریم در طبق اخلاص بگذاریم و قدردان این ملت باشیم. دور از انصاف است که در این شرایط غفلت کنیم، باید دینمان را به بنیان‌گذار این انقلاب به خوبی ادا کنیم.

دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور در پایان ضمن تشکر از همه میهمانان افزود: من به عنوان پیر غلام این انقلاب از همه شما تقاضا دارم هر کجا که هستید باخدا عهد ببندید که از این به بعد هر چه بتوانیم و در توانمان است به این ملت خدمت کنیم.

کاش زودتر می‌آمدم

آقای شمس خیر این پروژه ضمن تشکر از حاج آقا نیری افزود: ما کاری انجام نمی‌دهیم این‌ها فقط خشت و گل هستند. کار اصلی را پزشکان، پرستاران و کلیه کادر درمان انجام می‌دهد. اینها با خدمات خود جان ملت را نجات می‌دهند کار اصلی دست آن‌هاست که خداوند به آن‌ها خیر و عمر طولانی دهد. خوشحالم که خدمت‌گزار این ملت باشم. همسر ایشان خانم عرب نیز افزود: کاش زودتر می‌آمدم. خوشحالم که در این امر خیر سلامت هم مشارکت دارم امیدوارم این پروژه آغاز فعالیت‌های بزرگ در این مجموعه باشد.

افتخار ما، اساتید برجسته و دلسوز بیمارستان است

در بخشی از این مراسم دکتر سروش رییس بیمارستان شریعتی از طرف مجموعه کادر درمان بیمارستان از حضور و همراهی خیرین تشکر کرد و گفت: همراهی شما خیرین حتی به اندازه یک ریال ما را دلگرم می‌کند. حاج آقا نیری شاهد مشکلات این بیمارستان بوده‌اند که خدا را شکر بخش اعظم مشکلات این مجموعه به کمک خیرین مرتفع شده است.

رییس بیمارستان شریعتی در خصوص اهمیت ساخت این پروژه در بیمارستان شریعتی گفت: بیمارستان شریعتی یکی از بزرگ‌ترین و مجهزترین بیمارستان‌های کشور است که حدود 70 درصد مراجعین آن از شهرستان‌ها می‌باشد. آنچه که نقطه قوت ما در این بیمارستان است نیروی انسانی و اساتید برجسته ما است که به مردم خدمت می‌کنند. اساتیدی که خدمت به بیماران این بیمارستان را به خدمت در بیمارستان‌های مجهز دنیا ترجیح داده‌اند. اساتیدی که با وطن‌پرستی خود، حداقل امکانات این بیمارستان را ترجیح داده‌اند و انصافاً هم بخش‌های مختلفی که حرف اول را در منطقه خاورمیانه می‌زند در این بیمارستان توسط این اساتید برجسته راه‌اندازی و هدایت می‌شود.

دکتر سروش بیمارستان شریعتی را از نظر تولید مقالات علمی برترین بیمارستان در کشور دانست و گفت: این باعث افتخار ما است که با وجود مراکز تحقیقاتی و پژوهشکده‌ها و اساتید دلسوز بتوانیم دانشجویان، رزیدنت‌ها و دستیارانی از داخل و خارج کشور آموزش دهیم این‌ها افتخاری برای نظام جمهوری اسلامی است. وی در بخشی از سخنان خود به مشکلات بیمارستان اشاره کرد و گفت: ما شرمنده مردم هستیم انشا الله با کمک مردم و خیرین شرایط بهتری برای مردم مهیا کنیم.وی از خیرین خواست تا با حمایت‌های خود شرایط مناسب‌تری برای خدمت به مردم ایجاد شود.

خیرین سرمایه‌گذاران این انقلاب‌اند

در انتها خانم چناران نماینده نیشابور در مجلس شورای اسلامی از حاج آقا نیری که پرچم‌دار خیرین سلامت هستند تشکر کرد و گفت من به عنوان تنها نماینده بانوی کمیسیون امنیت ملی و دختر شهید افتخار دارم که در این انقلاب به دنیا آمدم و اینجا حضور پیدا کردم تا تشکر کنم از شما خیرین که به ما فرزندان انقلاب نمونه بودن و الگو بودن را می‌آموزید.

وی افزود: از شما خیرین که تمام دستاورد زندگی‌تان را در امور خیرین گذاشتید ممنونم. امیدوارم شاهد باشیم چه در زمینه سلامت، درمان، مدرسه‌سازی، ساخت مسجد و سایر امور خیر انسان‌های بیشتری به جمع شما خیرین بپیوندند.

وی از طرف نمایندگان از فکرهای در راستای خیرین و مردم نیکوکار تشکر کرد و بیان کرد: شما سرمایه‌گذاران این انقلاب هستید امیدوارم ادامه این انقلاب به انقلاب امام زمان گره بخورد.

کلنگ زنی پروژه

گفتنی است در این مراسم حاج آقا نیری، خیرین پروژه و سردار نامی کلنگ این پروژه را در محل احداث به زمین زدند.

شایان‌ذکر است سردار نامی رییس هیئت‌مدیره مجمع خیرین استان تهران، دکتر بیگلر مشاور رییس دانشگاه در امور خیرین، دکتر توانا مدیرعامل مجمع خیرین استان تهران، دکتر سروش رییس بیمارستان شریعتی، دکتر مخترع مدیر بیمارستان، آزاده چترروز مدیر امور مالی دانشگاه، محمد طباطبایی معاون مجمع خیرین سلامت کشور، اعضای هیئت‌مدیره مجمع خیرین استان تهران و سایر میهمانان و مدعوین در این مراسم حضور داشتند.

برچسب ها
افتتاحیه ها
٣
بیمارستان شریعتی
٩
خیرین
۵
ثبت نظر
نظرات شما بعد از تایید نمایش داده خواهند شد
ارسال
به اشتراک گذاری
نظرات
نظری برای این مطلب جهت نمایش وجود ندارد.
مطالب مرتبط

در راستای نیت خیرخواهانه خیر محمدعلی حاجی زینعلی بیوکی، صلح‌نامه احداث مرکز جامع سلامت شهری سعیدیه اسلامشهر منعقد شد.

٢۶۴
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶

از محل جمع‌آوری کمک‌های خیرین و کارکنان تعداد ۱۷ دستگاه کانکس مسکونی خریداری و به منطقه روستایی کرمانشاه ارسال شد.

٣۴٠
پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶

جلسه ملاقات با اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان تهران با رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، یکشنبه ۱۴ آبان ماه ۹۶ در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

٣٩۵
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
© DEYHIM
تمامی حقوق محتوای مندرج برای کانون خیرین عرصه سلامت و حامیان دانشگاه علوم پزشکی تهران محفوظ می باشد.