کمک سریع

پر کردن مشخصات بالا اختیاری بوده و صرفا جهت صدور و ارسال رسید برای شما میباشد

پرداخت

اخرین اطلاعیه ها

آخرین اخبار

بازگشت
کد مطلب: ۶۵
٨١١
جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶
بازدید جمعی از ورزشکاران و هنرمندان از انیستیتو کانسر مجتمع امام خمینی(ره)

جمعی از هنرمندان، اصحاب رسانه و ورزشکاران چهارشنبه ۲۲ شهریور ۹۶ از انستیتو کانسر مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با همکاری موسسه غیردولتی سرطان شمس بازدید کردند.

جمعی از هنرمندان، اصحاب رسانه و ورزشکاران چهارشنبه ۲۲ شهریور ۹۶ از انستیتو کانسر مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با همکاری موسسه غیردولتی سرطان شمس بازدید کردند.

در این گردهمایی صمیمانه دکتر محمدعلی محققی رئیس مرکز تحقیقات سرطان و عضو هیئت‌رئیسه موسسه خیریه سرطان، دکتر رستمیان مشاور ریاست مجتمع در امور خیرین، دکتر محمود زاده رئیس انستیتو کانسرو رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه سرطان، دکتر شاهی عضو هیئت‌علمی انکولوژی، ماه وش رئیس امور عمومی انیستیتو و زهره فرد مسئول روابط عمومی موسسه خیریه سرطان حضور داشتند.

در ابتدای جلسه دکتر محمد علی محققی اولین سخنران این برنامه با خیر مقدم به مدعوین آنان را سفیران سلامت و انسان دوستی بر شمرد.

این عضو هیئت علمی جراحی سرطان درادامه جایگاه ویژه انیستیتو کانسر در درمان و پژوهشهای مرتبط با حیطه سرطان در کشور را یادآوری  و به روند گسترش خدمات این مرکز به عنوان اولین مرکز تشخیص، درمان و کنترل سرطان اشاره کرد.

در ادامه دکتر محمودزاده با بیان این که سرطان قابل درمان است، گفت: در حال حاضر در دنیا از دو نفر بیمار مبتلا به سرطان، یک نفر درمان می شود و امید به زندگی افزایش پیدا کرده است.

رئیس انیستیتو کانسر با اعلام اینکه این مرکز حدود نیم میلیون نفر مراجعه کننده دارد اعلام کرد: ما به طرف شما جامعه خیرین و ورزشکاران دست دوستی و یاری دراز می کنیم چرا که معتقدیم در کشور ما خیرین و نیکوکارانی هستند که می توانند به بیماران ناتوان این بیمارستان یاری رسانند.

دکتر رستمیان نیز در سخنان کوتاهی با تاکید برامکان پیشگیری از یک سوم از موارد ابتلا به سرطان با تمهیدات خودمراقبتی، نقش مهم سازمان های مردم نهاد در امر حمایت از خط مفدم سازمان های خدمت رسان مانند بیمارستانها را یاداور شد. وی اضافه کرد امید است با تلاش و همدلی بتوانیم روزهای بهتری را برای بیماران در این مرکز ایجاد کنیم.

در ادامه برنامه، بهزاد غلامپور دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان، شیرین محققی شاعر مدعو، ابوالفضل آرمیده عضو تیم ملی کشتی آزاد درخصوص سرطان و تاثیر آن بر زندگی فرد مبتلا و خانواده اش سخن گفتند.

غلامپور در سخنانی تاثیرگزار از دوران سختی که به واسطه ابتلای فرزندش به بیماری سرطان سپری کرده بود گفت و اعلام کرد با تلاش جمعی تیم درمانگر مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) فرزندش به لطف خدا روند بهبودی را طی می کند.

شیرین محققی شاعر رهایافته از سرطان نیز سروده ای را که در زمان ابتلا به سرطان نوشته بود برای حاضرین قرائت کرد.

همچنین  لوح یادبودی از طرف جامعه ورزشکاران به دکتر محمودزاده اهدا شد.

در پایان مراسم، حاضرین از بخش های مختلف بستری بیماران مبتلا به سرطان انستیتو کانسر و پروژه در حال ساخت بیمارستان ۵۴۰ تخت خوابی سیدالشهدا در جوار انیستیتو بازدید کردند.

با توجه به افزایش مراجعین مبتلا به سرطان به مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) به عنوان قطب علمی و درمانی سرطان در کشور و همچنین نیاز روزافزون به گسترش خدمات تخصصی در این زمینه گسترش فضای فیزیکی و تجهیزاتی درمان سرطان در چشم انداز دانشگاه بوده است و با توجه به کمبود بودجه بخش عمده ای از پیشرفت پروژه بیمارستان ۵۴۰ تختی سرطان نیازمند کمک های انسان دوستانه خیرین است.

برچسب ها
انستیتو کانسر
۴
ثبت نظر
نظرات شما بعد از تایید نمایش داده خواهند شد
ارسال
به اشتراک گذاری
نظرات
نظری برای این مطلب جهت نمایش وجود ندارد.
مطالب مرتبط

جمعی از هنرمندان، اصحاب رسانه و ورزشکاران چهارشنبه ۲۲ شهریور ۹۶ از انستیتو کانسر مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با همکاری موسسه غیردولتی سرطان شمس بازدید کردند.

٨١١
جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶

همزمان با ولادت باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و آغاز هفته کرامت، کلنگ بیمارستان ۱۷۰ تخت خوابی کهریزک با حضور جمعی از مسئولین و خیر این پروژه، عصرگاه روز سه‌شنبه ۳ تیرماه ۹۶ زمین خورد.

٧٣٠
پنجشنبه ۵ امرداد ۱۳۹۶

مدیر عامل بانک ملی، هزینه خرید یک دستگاه اکمو به همراه تجهیزات تکمیلی در بخش جراحی قلب مرکز طبی کودکان را تامین کرد.

۶٠۵
سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶
© DEYHIM
تمامی حقوق محتوای مندرج برای کانون خیرین عرصه سلامت و حامیان دانشگاه علوم پزشکی تهران محفوظ می باشد.