کمک سریع

پر کردن مشخصات بالا اختیاری بوده و صرفا جهت صدور و ارسال رسید برای شما میباشد

پرداخت

اخرین اطلاعیه ها

آخرین اخبار

بازگشت
کد مطلب: ۵٣
٨١۵
دوشنبه ۹ امرداد ۱۳۹۶
حضور کاروان سفیران کریمه نور در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران

به مناسبت دهه کرامت، کاروان سفیران کریمه نور که متشکل از خادمین و مادحین حرم حضرت معصومه (س) می‌شدند در تعدادی از مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران حاضر شدند.

به مناسبت دهه کرامت، کاروان سفیران کریمه نور که متشکل از خادمین و مادحین حرم حضرت معصومه (س) می‌شدند در تعدادی از مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران حاضر شدند. 

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، کاروان سفیران کریمه نور با حضور خود در مسجد المهدی این مجتمع در روز چهارشنبه ۴ مرداد ۹۶ مورد استقبال گرم مراجعه‌کنندگان، مدیران و کارکنان مجتمع قرار گرفتند.

ورود این کاروان که با ایام پر سعادت میلاد کریمه اهل‌بیت مقارن بود، با مداحی و تبرک جستن مراجعه‌کنندگان به پرچم متبرک آن حریم معنوی همراه بود.

پس از اتمام سخنرانی در خصوص سبک زندگی فاطمی در مسجد المهدی و پخش تبرکات حرم آن حضرت در بین شرکت‌کنندگان، حاضرین از جمعی از بیماران بستری در دو بخش انکولوژی مردان وزنان واقع در انستیتو کانسر مجتمع عیادت کردند.

لازم به توضیح است این برنامه به همت بسیج دانشگاه و با هماهنگی بسیج، امور فرهنگی و روابط عمومی مجتمع شکل‌گرفته بود و تعدادی از مسئولین و اعضای بسیج جامعه پزشکی و جمعی از مدیران و کارکنان مجتمع در آن شرکت داشتند.

استقبال پرشور همراهان بیماران و مراجعه‌کنندگان در مکان‌های حضور این کاروان صحنه‌های بدیعی از میزان انس و ارادت هم‌وطنان با خاندان اهل‌بیت طهارت را پدید آورد.

همچنین خادمان حرم امام هشتم، عالم آل محمد(ص) روز چهارشنبه چهارم مردادماه، پس از جلسه ای در دفتر ریاست بیمارستان از بیماران بخشهای مختلف بیمارستان عیادت کردند.
در اين مراسم معنوي خادمان حرم كه پرچم گنبد آستان قدس رضوی را به همراه داشتند به همراه مدیر بیمارستان و سایر مسئولین با حضور در بخشها و بر بالين بيماران با اهداي بسته هاي تبرك از حرم رضوي براي بيماران آرزوي شفا و سلامتي کردند.

همچنین به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهرامی ، هیئت خادمان امام رضا علیه السلام از کودکان بیماران عیادت کردند.
به مناسبت میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها و آغاز دهه کرامت ، روز سه شنبه ۳ مرداد ۹۶ هیئت خادمان آستان قدس رضوی با پرچم بارگاه منور رضوی در بیمارستان بهرامی حضور یافتند و در بخشهای بستری به عیادت بیماران رفتند. در این مراسم ابتدا پرسنل و مسئولین به استقبال خادمان و پرچم رفتند و با دود کردن اسفند و ذکر صلوات همراه با اشک شوق از ایشان استقبال کردند . سپس مداح اهل بیت حرم رضوی با مداحی مولود حضرت معصومه (س) همگان را به حال و هوای حرم برد. در ادامه هیئت رضوی با در دست داشتن پرچم در تمام بخشهای بستری بیمارستان و بر بالین کودکان بیمار حاضر شدند و برای سلامتی ایشان دعا کردند. در این فضای معنوی مادران همراه بیمار نیز با اشک و آه از خادمان التماس دعا برای شفای بیمارانشان داشتند.

برچسب ها
خیرین
۵
ثبت نظر
نظرات شما بعد از تایید نمایش داده خواهند شد
ارسال
به اشتراک گذاری
نظرات
نظری برای این مطلب جهت نمایش وجود ندارد.
مطالب مرتبط

در راستای نیت خیرخواهانه خیر محمدعلی حاجی زینعلی بیوکی، صلح‌نامه احداث مرکز جامع سلامت شهری سعیدیه اسلامشهر منعقد شد.

٧١٢
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶

از محل جمع‌آوری کمک‌های خیرین و کارکنان تعداد ۱۷ دستگاه کانکس مسکونی خریداری و به منطقه روستایی کرمانشاه ارسال شد.

٧٨۵
پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶

جلسه ملاقات با اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان تهران با رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، یکشنبه ۱۴ آبان ماه ۹۶ در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

١٠۵۶
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
© DEYHIM
تمامی حقوق محتوای مندرج برای کانون خیرین عرصه سلامت و حامیان دانشگاه علوم پزشکی تهران محفوظ می باشد.