کمک سریع

پر کردن مشخصات بالا اختیاری بوده و صرفا جهت صدور و ارسال رسید برای شما میباشد

پرداخت

اخرین اطلاعیه ها

آخرین اخبار

بازگشت
کد مطلب: ۵
٢۶۵
چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵
افتتاحیه خانه بهداشت عبدل آباد

مراسم افتتاحیه خانه بهداشت عبدل‌آباد با حضور مهندس سرلک خیر پروژه و مسئولین دانشگاه و کانون خیرین روز چهارشنبه 18 اسفند 95 در منطقه شهرری برگزار شد.

به گزارش کانون خیرین سلامت و حامیان دانشگاه علوم پزشکی تهران، مراسم افتتاحیه خانه بهداشت عبدل‌آباد با حضور مهندس سرلک خیر پروژه و مسئولین دانشگاه و کانون خیرین روز چهارشنبه 18 اسفند 95 در منطقه شهرری برگزار شد.

خانه بهداشت عبدل‌آباد در منطقه عبدل‌آباد شهرری توسط خیر دانشگاه مهندس محمود سرلک احداث شد. خانه بهداشت عبدل‌آباد سومین خانه بهداشتی است که توسط این خیر در سال 95 در منطقه ری احداث‌شده است.

 دکتر فاطمه تاجیک مدیر شبکه بهداشت و درمان ری در خصوص ضرورت احداث خانه بهداشت در این منطقه گفت: با عنایت به اینکه جمعیت عبدل‌آباد حدود 1350 نفر است و بافاصله‌ای که نسبت به روستا و مرکز بهداشتی دارد این ضرورت ایجاب می‌کرد که خانه بهداشتی در این منطقه برای ارائه خدمات اولیه بهداشتی بنا شود. وی افزود: البته قبل از احداث خانه بهداشت عبدل‌آباد، خدمات بهداشتی اولیه در فضایی که بسیج در اختیار شبکه ری گذاشته بود به شهروندان این منطقه ارائه می‌شد.

دکتر تاجیک ادامه داد: در تلاش بودیم تا فضای مناسب‌تری با امکانات بهتری در اختیار بگیریم؛ که خدا را شکر باهمت مهندس سرلک که مدام ما را در ساخت و تجهیز خانه‌های بهداشت حمایت می‌کرد این ملک خریداری و متناسب نیاز ما بازسازی و به دانشگاه واگذار شد.

دکتر تاجیک در خصوص میزان نیاز به ساخت خانه‌های بهداشت در منطقه ری گفت: به‌جز دوخانه بهداشت شهرک کمیته و خانه بهداشت روستای تقی‌آباد که استیجاری هستند ازنظر ساخت خانه بهداشت فعلاً تأمین هستیم که انشالله بتوانیم زمینی در این مناطق خریداری و این دوخانه بهداشت هم احداث شوند.

مدیر شبکه بهداشت ری در خصوص نیازمندی مراکز بهداشتی تصریح کرد: ما در حال حاضر 6 تا مرکز بهداشتی داریم که زمین ندارند و در فضای استیجاری ارائه خدمت می‌کنند؛ که امیدواریم خیرین عزیز ما را در تأمین منابع لازم کما فی السابق همراهی نمایند.

وی در پایان ضمن اشاره به حضور موثرخیرین در این منطقه گفت: در حال حاضر خانه‌های بهداشت صادق‌آباد، عبدل‌آباد، زمان‌آباد، کریم‌آباد، ده خیر و کلین توسط خیرین بناشده است. من از حمایت‌های خیرین که همیشه کارگشا بودند به‌ویژه مهندس سرلک و حمایت‌های چترروز مدیر امور مالی دانشگاه به خاطر حمایت‌ها و توجه ویژه در بخش بهداشت و نیازهای بهداشتی تشکر می‌کنم.

شایان‌ذکر است در این مراسم دکتر رهنما معاون اجرایی معاونت بهداشتی، مهندس توکلی بخشدار کهریزک، دکتر فاطمه تاجیک مدیر شبکه بهداشت و درمان ری، مهندس سرلک خیر پروژه، آزاده چترروز مدیر امور مالی دانشگاه و دیگر مدعوین حضور داشتند.

برچسب ها
خیرین
۵
افتتاحیه ها
٣
خانه بهداشت
۵
ثبت نظر
نظرات شما بعد از تایید نمایش داده خواهند شد
ارسال
به اشتراک گذاری
نظرات
نظری برای این مطلب جهت نمایش وجود ندارد.
مطالب مرتبط

جمعی از هنرمندان، اصحاب رسانه و ورزشکاران چهارشنبه ۲۲ شهریور ۹۶ از انستیتو کانسر مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با همکاری موسسه غیردولتی سرطان شمس بازدید کردند.

٣٧٢
جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶

همزمان با ولادت باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و آغاز هفته کرامت، کلنگ بیمارستان ۱۷۰ تخت خوابی کهریزک با حضور جمعی از مسئولین و خیر این پروژه، عصرگاه روز سه‌شنبه ۳ تیرماه ۹۶ زمین خورد.

٣۴٨
پنجشنبه ۵ امرداد ۱۳۹۶

مدیر عامل بانک ملی، هزینه خرید یک دستگاه اکمو به همراه تجهیزات تکمیلی در بخش جراحی قلب مرکز طبی کودکان را تامین کرد.

٢٩۵
سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶
© DEYHIM
تمامی حقوق محتوای مندرج برای کانون خیرین عرصه سلامت و حامیان دانشگاه علوم پزشکی تهران محفوظ می باشد.