کمک سریع

پر کردن مشخصات بالا اختیاری بوده و صرفا جهت صدور و ارسال رسید برای شما میباشد

پرداخت

اخرین اطلاعیه ها

آخرین اخبار

بازگشت
کد مطلب: ٢٨
٢۵۴
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶
بهره‌برداری از پروژه‌های خیرین در بیمارستان بهرامی

نصب و راه اندازی دستگاه تانک اکسیژن با ظرفیت 15هزار لیتر که با یاری یکی از خیرین حمید لاری زاده و بنیاد نیکان به پایان رسید

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهرامی، همزمان با طراوت بهاری اردیبهشت ماه سال 1396 شمسی و برکات ماه شعبان سال 1438 قمری، هفته ای که از سوی ریاست بیمارستان بهرامی تحت عنوان هفته سازندگی نامگذاری شده بود، از روز دوشنبه 25 اردیبهشت آغاز و اول خرداد به پایان رسید.
در این هفته، شش پروژه مهم که عملیات آن از مدتها پیش آغاز شده بود، با اعتبار بالغ بر بیش از 22 میلیارد ریال به یاری نیکوکاران حامی این مرکز و کمک مسئولان دانشگاه و همچنین تلاش و کوشش خستگی ناپذیر پرسنل بیمارستان بهرامی به اتمام رسیده و مورد بهره برداری قرار می گیرند. این پروژه ها شامل اقدامات زیر بنایی اصلاحی و ایجاد افق های جدید در خدمات در تنها مرکز تخصصی کودکان در شرق تهران است.
دستگاه سی تی اسکن بیمارستان که جزء پیشرفته ترین دستگاههای موجود در کشور بوده با یاری خیرین بویژه خویلو و کاشانی پور، بنیاد خیریه خلعتبری و نیکان و مسئولان دانشگاه مورد نصب و بهره برداری قرار گرفت. این مرکز آمادگی خود را جهت انجام سی تی اسکن در تمام سنین پس از یک دوره آزمایشی یک ماهه اعلام می کند.
نصب و راه اندازی دستگاه تانک اکسیژن با ظرفیت 15هزار لیتر که با یاری یکی از خیرین حمید لاری زاده و بنیاد نیکان به پایان رسید. با نصب این تانک، این مرکز قابلت استفاده از دو منبع اکسیژن همزمان را خواهد داشت که در نتیجه خدمات رسانی خصوصاً به بیماران بدحال و پر خطر در هیچ شرایطی دچار وقفه نخواهد شد.
نصب و راه اندازی دستگاه C-ARM در اتاق عمل از دیگر پروژه های مهمی بود که با پشتیبانی معاونت توسعه و معاونت درمان دانشگاه توسط این مرکز تهیه شد.
با توجه به اینکه زمین و ساختمان قدیمی این مرکز، موقوفه مرحوم منشی باشی بهرامی و مرحوم برادر بزرگوارش است، این مرکز همواره نیازمند ارتباط مناسب با وراث آن دو بزرگوار جهت حرکت در مسیر منویات و خواسته های آنان می باشد. این ارتباط در طول سال های گذشته کمرنگ شده بود که در جهت تقویت و بهبود این ارتباط عاطفی و انسانی، با اقدامی سریع دفتر موقوفه در بیمارستان تاسیس و مورد بهره برداری قرار گرفت.
دکتر پیمان صادقی رییس بیمارستان، از خدمات نیکوکاری خیرین علی الخصوص خلعتبری و فردوس که نقش فعالی بعنوان حلقه ارتباطی این مرکز با سایر نیکوکاران ایفا کرده و حمایت های دکتر علی پور معاون درمان، دکتر توکلی معاون توسعه و چترروز مدیر امور مالی دانشگاه از طرح های توسعه ای این مرکز در طول یکسال گذشته تشکر و قدردانی کردند و خواستار ادامه این حمایت ها و توجه بیشتر سایر معاونت های دانشگاه به خصوص معاونت دانشجویی و آموزشی به این مرکز بعنوان مرکز اصلی دانشگاه در زمینه آموزش دانشجویان و دستیاران در زمینه طب کودکان شد.
با توجه به چشم انداز اصلی بیمارستان که رسیدن به جایگاهی در شان نام یک مرکز وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد، چندین طرح توسعه ای دیگر در بیمارستان در حال اجرا و برنامه ریزی می باشد که با یاری خداوند متعال، حمایت رییس و هیئت رییسه دانشگاه و خیرین در طول سال 96 به اتمام می رسد

برچسب ها
بیمارستان بهرامی
۵
ثبت نظر
نظرات شما بعد از تایید نمایش داده خواهند شد
ارسال
به اشتراک گذاری
نظرات
نظری برای این مطلب جهت نمایش وجود ندارد.
مطالب مرتبط

در راستای نیت خیرخواهانه خیر محمدعلی حاجی زینعلی بیوکی، صلح‌نامه احداث مرکز جامع سلامت شهری سعیدیه اسلامشهر منعقد شد.

٣١۶
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶

از محل جمع‌آوری کمک‌های خیرین و کارکنان تعداد ۱۷ دستگاه کانکس مسکونی خریداری و به منطقه روستایی کرمانشاه ارسال شد.

٣٩١
پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶

جلسه ملاقات با اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان تهران با رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، یکشنبه ۱۴ آبان ماه ۹۶ در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

۴۵٨
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
© DEYHIM
تمامی حقوق محتوای مندرج برای کانون خیرین عرصه سلامت و حامیان دانشگاه علوم پزشکی تهران محفوظ می باشد.