کمک سریع

پر کردن مشخصات بالا اختیاری بوده و صرفا جهت صدور و ارسال رسید برای شما میباشد

پرداخت

اخرین اطلاعیه ها

آخرین اخبار

بازگشت
کد مطلب: ٢۶
٢٢۶
یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
حضور خیرین در بیمارستان کودکان بهرامی و افتتاح رسمی بخش سی تی اسکن این بیمارستان

روز پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۶ مراسمی با حضور خیرین سلامت در بیمارستان بهرامی برگزار شد.

روز پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۶ مراسمی با حضور خیرین سلامت در بیمارستان بهرامی برگزار شد. در این مراسم که عده‌ای از خیرین سلامت، دکتر صادقی، رییس بیمارستان، دکتر رفعتی، مدیر، دکتر مجتهدی، معاون آموزشی، افتخاری‌منش، مدیر پرستاری و مسئولان بخشها و پرسنل بیمارستان حضور داشتند، دکتر صادقی ضمن خیرمقدم، گزارشی از شرایط بیمارستان و کمک‌های خیرین ارائه و با تشکر از خیرین عرصه سلامت، از آنان خواست در این زمینه به بیمارستان کمک کنند.

در ادامه، افتخاری‌منش، مدیر پرستاری بیمارستان گزارشی از تجهیزات خریداری‌شده و اقدامات خیرین ارائه کرد. همچنین، دکتر شاهقلی، رییس بخش خون و سرطان، تصاویر بازسازی بخش و توضیحات لازم را ارائه کرد.

سپس، با اهدای لوح تقدیر از سوی رییس بیمارستان از خیرین قدردانی شد. سپس حاضران و مسئولان بیمارستان، واحد سی تی اسکن بیمارستان را رسماً افتتاح کردند. شایان ذکر است، دستگاه سی تی اسکن بیمارستان با کمک‌های خیرین خریداری شده است.

در پایان، میهمانان از بخش داخلی یک که توسط گروهی از خیرین بازسازی و با امکانات رفاهی کامل برای آسایش بیماران سرطانی و همراهان آنان که مدت زیادی در بخش بستری هستند تجهیز شده است، بازدید کردند.

برچسب ها
بیمارستان بهرامی
۵
ثبت نظر
نظرات شما بعد از تایید نمایش داده خواهند شد
ارسال
به اشتراک گذاری
نظرات
نظری برای این مطلب جهت نمایش وجود ندارد.
مطالب مرتبط

جمعی از هنرمندان، اصحاب رسانه و ورزشکاران چهارشنبه ۲۲ شهریور ۹۶ از انستیتو کانسر مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با همکاری موسسه غیردولتی سرطان شمس بازدید کردند.

٣٧٢
جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶

همزمان با ولادت باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و آغاز هفته کرامت، کلنگ بیمارستان ۱۷۰ تخت خوابی کهریزک با حضور جمعی از مسئولین و خیر این پروژه، عصرگاه روز سه‌شنبه ۳ تیرماه ۹۶ زمین خورد.

٣۴٨
پنجشنبه ۵ امرداد ۱۳۹۶

مدیر عامل بانک ملی، هزینه خرید یک دستگاه اکمو به همراه تجهیزات تکمیلی در بخش جراحی قلب مرکز طبی کودکان را تامین کرد.

٢٩۵
سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶
© DEYHIM
تمامی حقوق محتوای مندرج برای کانون خیرین عرصه سلامت و حامیان دانشگاه علوم پزشکی تهران محفوظ می باشد.