کمک سریع

پر کردن مشخصات بالا اختیاری بوده و صرفا جهت صدور و ارسال رسید برای شما میباشد

پرداخت

اخرین اطلاعیه ها

آخرین اخبار

بازگشت
کد مطلب: ١٣
٢١۵
یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
اهدای یک دستگاه اتاق عمل سیار چشم پزشکی به بیمارستان فارابی

روز سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ یک دستگاه اتوبوس سیار ویژه اتاق عمل چشم پزشکی از محل اهدایی خیرین محترم دانشگاه به بیمارستان فارابی اهدا شد.

روز سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ یک دستگاه اتوبوس سیار ویژه اتاق عمل چشم پزشکی که بر اساس آخرین تکنولوژی و فناوری روز دنیا و توسط متخصصان داخلی تجهیز شده است، از محل اهدایی خیرین محترم دانشگاه، در اختیار این مرکز قرار گرفت تا برای افزایش توان بیمارستان فارابی در خدمت‌رسانی به بیماران مناطق محروم و شرکت در برنامه های ویزیت رایگان به کار گرفته شود.
گفتنی است: بیمارستان فارابی به منظور افزایش سطح دسترسی به خدمات چشم پزشکی و بینائی سنجی به ویژه در مناطق محروم و کم برخوردار در قالب تیم های تخصصی بسیج جامعه پزشکی ، طرح جهادی دست های مهربان و همکاری با موسسات خیریه، بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی به ارائه خدمت می پردازد و تحویل این اتوبوس در ارتقای این خدمات نقش مهمی خواهد داشت.

برچسب ها
بیمارستان فارابی
٣
ثبت نظر
نظرات شما بعد از تایید نمایش داده خواهند شد
ارسال
به اشتراک گذاری
نظرات
نظری برای این مطلب جهت نمایش وجود ندارد.
مطالب مرتبط

جمعی از هنرمندان، اصحاب رسانه و ورزشکاران چهارشنبه ۲۲ شهریور ۹۶ از انستیتو کانسر مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با همکاری موسسه غیردولتی سرطان شمس بازدید کردند.

٣٧٢
جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶

همزمان با ولادت باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و آغاز هفته کرامت، کلنگ بیمارستان ۱۷۰ تخت خوابی کهریزک با حضور جمعی از مسئولین و خیر این پروژه، عصرگاه روز سه‌شنبه ۳ تیرماه ۹۶ زمین خورد.

٣۴٨
پنجشنبه ۵ امرداد ۱۳۹۶

مدیر عامل بانک ملی، هزینه خرید یک دستگاه اکمو به همراه تجهیزات تکمیلی در بخش جراحی قلب مرکز طبی کودکان را تامین کرد.

٢٩۵
سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶
© DEYHIM
تمامی حقوق محتوای مندرج برای کانون خیرین عرصه سلامت و حامیان دانشگاه علوم پزشکی تهران محفوظ می باشد.